<

DESIGNERS AGAINST AIDS (DAA) to projekt założonej w 2004 roku organizacji non-profit ‘Beauty without Irony‘ (‘Piękno bez ironii‘), który ma na celu zwiększyć świadomość o AIDS wśród współczesnych, międzynarodowych mediów, społeczeństwa, a w szczególności wśród młodych ludzi, żyjących w wciąż rozwijających się krajach.

Przy udziale i dzięki zaangażowaniu znanych i dopiero wchodzących na rynek projektantów mody, muzyków, artystów i innych gwiazd, tworzymy specjalne wzory, które potem zostają nadrukowane na koszulki, swetry, torby, bluzy, paczki prezerwatyw, itp. Koszulki i swetry, tworzone na potrzeby akcji DAA, wykonane są z wełny organicznej przez międzynarodowy ruch ‘Sprawiedliwy Handel‘ w Indiach przy pomocy niemieckiej firmy ‘Sense Organics.‘

Logo DAA

Logo DAA, które znajduje się na każdym produkcie, zawiera adres naszej strony internetowej, dzięki czemu osoby zainteresowane będą mogły znaleźć informacje o HIV/AIDS na stronie z linkami. Bierzemy również udział w różnych wydarzeniach, wystawach, kiermaszach oraz festiwalach. Współpracujemy także z artystami, organizacjami oraz zespołami, zwracajac tym samym uwagę innych.