<

Організація “Дизайнери проти СНІДу” (DESIGNERS AGAINST AIDS, DAA) – проект благодійного фонду “Краса без Іронії” (Beauty Without Irony). Її було засновано у 2004-ому році з метою підвищення освіченості про СНІД з допомогою міжнародних ЗМІ та доведення інформації широким колам суспільства, особливо молодим людям у промислово розвинутих країнах.

Ми домовляємося з відомими та перспективними модельєрами, музикантами, співаками та іншими відомими людьми про створення ними спеціального дизайну, який переноситься на предмети одягу, наприклад, футболки, светри, сумки, жилети, упаковки для презервативів, папки для документів, ітд. Футболки та светри всіх колекцій DAA виготовлені з органічної бавовни співтовариством Fair Trade в Індії за сприяння німецької компанії Sense Organics.

На кожному предметі одягу розміщується логотип DAA з адресою нашого сайту. Це дає людям можливість познайомитись із останньою інформацією про ВІЛ/СНІД на сторінці Посилання . Ми також приймаємо участь у заходах, виставках, ярмарках та урочистостях, співпрацюючи із зацікавленими артистами, організаціями та брендами з метою привабити якомога більше уваги до нашої справи.